Palma travel CK Amazonia

Golf na Bali

Nirwana Bali golf club
Prvním hřištěm v našem letáčku bude Nirwana Bali golf club. Jedná se o velmi kvalitní hřiště. Leží v krásné tropické krajině jihozápadu ostrova a je to jedno z nejčastěji fotografovaných a také nejnáročnějších golfových hřišť na světě. Na své si zde přijdou opravdu všichni hráči golfu, i ti nejnáročnější. Hřiště získalo titul nejlepšího golfového resortu v Asii a další významná golfová ocenění. Bylo navrženo legendárním golfistou Gregem Normanem. Má 18 jamek, z toho tři podél útesů Indického oceánu, nechybí zde ani typické rýžové pole. Snad každý hráč bude ohromen krásnou přírodou a kulturou, které v sobě hřiště odráží. A co se týká hry samotné, je dost náročná na to, aby se zde nenudili ani profesionálové. Bavit však bude jistě všechny. Cena hry na tomto hřišti činí cca 3800 Kč.

Bali Golf & Country club
Dalším zajímavým hřištěm je osmnáctijamkový Bali Golf & Country club. Hřiště bylo vyhlášeno za jedno z pěti nejlepších asijských golfových hřišť a s jistotou o něm lze tvrdit, že je jedinečné a neobvyklé. To hlavně kvůli jamkám, kdy polovina z nich je umístěna ve svahu směrem k vnitrozemí ostrova. Nechybí spousty tropické vegetace, které jsou příjemné na pohled, stejně jako panoramatické výhledy na oceán, oblast Nusa Dua či hory v dálce. Hru oživuje také kokosový háj či zídka napodobující terasovitá rýžová pole. Možnosti hřiště příjemně doplňuje zázemí- club, shop, restaurace, ubytování, bazén.


GolfLink New Kuta
Tento 18- jamkový golfový resort je asi 20 minut od letiště, na poloostrově Bukit. Je ve velmi zajímavé krajině, na útesech nad mořem s výhledem na pláže. Hru vám oživí spousta překážek, jak vodních, tak rafů. K zázemí hřiště patří samozřejmě club, pro shop a restaurace.

Bali Beach golf course
Toto hřiště je jen devítijamkové, to mu ovšem nic neubírá na zajímavosti oproti ostatním hřištím. Hru Vám kromě stromů oživí kopce, prohlubně a jezírka. Hřiště je vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé hráče. Nechybí samozřejmě zázemí, je zde club s pro shopem a výbornou restaurací.

Bali Handara Kosaido Country Club
Toto hřiště je zajímavé tím, že se nachází v nadmořské výšce 1142 m., což z něj dělá nejvýše situované hřiště v celé Indonésii. Teploty zde bývají nižší, cca mezi 14 a 20 stupni, hřiště je svěže zelené, vzduch čerstvý a ostrý. Hřiště je také poměrně velké, oproti ostatním na Bali a mnoha dalším na světě. Má 6392 m a 18 jamek. Hřiště je v krásné krajině- v kráteru sopky, obklopené pralesem. Ze spousty míst budete moci při hře obdivovat krásné výhledy na hory. K dispozici jsou samozřejmě i cvičné oblasti pro méně zkušené golfisty a skvělé zázemí- golfové lekce, pro shop, restaurace, lobby bar, pub, konferenční místnost, fitness, tenisový kurt. Hřiště patří mezi ty náročnější, můžeme jej tedy doporučit hlavně zkušenějším golfistům.