Amertha Bali Villas ****

Poloha: Amertha Bali Villas se nachází v severní části ostrova Bali v oblasti Pemuteran. Byl vystavěn tak, aby nenarušoval krásu ostrova a zaměřuje se na ochranu životního prostředí. Nabízí luxusní ubytování a spoustu sportovních a společenských aktivit, včetně konání svateb. Hotel doporučujeme milovníkům výletů do hor. Transfer z mezinárodního letiště v Denpasaru trvá cca 3,5 hodiny jízdy.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, venkovní bazén, Spa centrum, žehlení, prádelna, turistické informace, směnárna, parkoviště, Wi-Fi připojení zdarma, úschovna zavazadel.

Ubytování: Klimatizace, koupelna se sprchou a WC, fén, televize, DVD přehrávač, trezor za poplatek, minibar za poplatek, terasa s výhledem do zahrady. Sdílená kuchyňka a bazén. Ubytování za přípplatek: Suite s výhledem na oceán, Garden/Oceanfront Villa - privátní bazén, kuchyňka, vnitřní a venkovní sprcha, gazebo, 2 suity, 2 koupelny.

Stravování: Snídaně, za příplatek polopenze(bez nápojů),i polopenze plus (s nápoji) - na vyžádání, či all inclusive. Mezinárodní, indonéská a asijská kuchyně.

Pláž: Soukromá písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, jízda na koni, potápění, pronájem kol, túry, kanoe, rybaření, šnorchlování, výlet do chrámů, kurzy tance, vykrajování z melounu, dětské programy a aktivity, jóga, výlet za delfíny, pozorování ptáků, masáže a procedury ve Spa centru.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu