Artotel Sanur ****

Poloha: Artotel je designový hotel, který se nachází v oblíbené přímořské oblasti Sanur. Při jeho výstavbě byl jeho inspirací každoroční festival draka v Sanuru a drak se stal hlavním konceptem tohoto hotelu. Je vyzdoben obrazy a díly místních umělců. Nedaleko hotelu leží známá pláž Matahari Terbit a želví ostrov Serangan. Transfer z mezinárodního letiště na Bali trvá cca 30 minut jízdy.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, střešní bar, venkovní střešní bazén, Spa centrum, společenské protory, umělecká galerie, konferenční místnosti a vybavení, směnárna, prádelna, čistírna, úschovna zavazadel, půjčovna aut, Wi-Fi připojení zdarma, výtah.

Ubytování: Klimatizace, koupelna se sprchou a WC, fén, televize, telefon, Wi-Fi připojení zdarma, trezor, minibar, kávovar Dolce Gusto. Ubytování za příplatek: Pokoj s balkonem nebo terasou, Prostornější pokoj s oddělenou obývací částí.

Stravování: Snídaně formou bufetu či menu, za příplatek polopenze.

Pláž: Veřejná písečná pláž je vzdálená cca 250 metrů od hotelu.

Sport a zábava: Živá hudba, tématické večery, večerní vystoupení, diskotéka, fitness centrum, vodní sporty na pláži, šnorchlování, potápění, paddle boarding, lodní výlety, půjčovna kol, golfové hřiště (do 3 km). Lázeňské procedury a masáže ve Spa centru.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu