Bali Reef Resort (ex. Cooee Bali Reef) ****

Poloha: Hotel Bali Reef Resort je malý rodinný hotýlek skládající se s 28 bungalovů. Nachází se v oblasti Tanjung Benoa a je obklopen krásnou tropickou zahradou a písečnou pláží. Hotel je vhodný spíše pro páry, které hledají klidnou dovolenou. Transfer z mezinárodního letiště trvá cca 15 minut jízdy.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, venkovní bazén, Spa centrum, Wi-Fi připojení zdarma, internetový koutek, salon krásy, prádelna, úschovna zavazadel, knihovna.

Ubytování: Klimatizace, koupelna se sprchou a WC, fén, televize, telefon, trezor, DVD přehrávač, minibar, set pro přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. Maximální obsazenost je 2+2 nebo 3+0.

Stravování: Americká snídaně, za příplatek večeře. Indonéská, asijská a evropská kuchyně, tématické večeře, v baru tropické koktejly, alko a nealko nápoje.

Pláž: Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

Sport a zábava: Občasné animační programy, živá hudba, lekce vaření, výlety, focení v typických balijských kostýmech, vodní sporty na pláži, šnorchlování, potápění, lodní výlety, masáže a procedury ve Spa centru.

  • Nabídku do tohoto hotelu Vám zpracujeme na vyžádání
Poptat hotel

Mapa hotelu

Zobrazit mapu

Poptat hotel

Vaše požadavky
Jména a data narození cestujících; Vaše dotazy nebo požadavky
Kontakt

Cestovní kancelář
Palma Travel Touroperator a.s.
IČO: 24830968, DIČ: CZ24830968

+420 774 550 941
info@palma-travel.cz

Všechny kontakty

Menu